Проведено І Регіональну студентську науково-практичну конференцію «Основні завдання модернізації правового господарського порядку в Україні»

20-04-2015, 16:40

Організатор − кафедра господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Відкрив захід завідувач кафедри господарського права Університету, доктор юридичних наук  Д.В.Задихайло. Він привітав учасників і прокоментував різні питання сучасного господарсько-правового розвитку країни та в світі.

«Мені дуже приємно і я вдячний вам, що ви зацікавилися господарським правом, яке є ключовим елементом суспільних перетворень і найвищою математикою юриспруденції», − сказав Дмитро Вітольдович. Він також розповів учасникам етапи та напрями наукового розвитку кафедри.

З доповідями виступили: Ганна Стебаєва, студент господарсько-правового факультету (4 курс, 4 група) − «Деякі питання шодо правового режиму майна державних акціонерних товариств, 100% акцій яких належіть державі»; Анатолій Промітний, студент Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України (4 курс, 3 група) − «Правове регулювання права інтелектуальної власності в Україні: проблеми та шляхи вдосконалення»; Юлія Харченко, студент господарсько-правового факультету (4 курс, 8 група) − «Деякі проблеми правового регулювання електронної комерції в Україні» та ін.