Проведено ІІІ регіональну студентську науково-практичну конференцію «Основні завдання модернізації правового господарського порядку в Україні»

25-11-2016, 16:07

Організатор − кафедра господарського права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Відкрив захід проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман.  Він щиро привітав учасників, побажав їм плідної праці, а також подякував завідувачу кафедри господарського права Д.В.Задихайлу та викладачам кафедри за підтримку та розвиток студентської наукової діяльності. Проректор закликав студентів-учасників вчитися викладати свою точку зору та думки.

«Ті питання про які ви думали, вивчали, аналізували і знайшли відображення у ваших роботах – це перший крок на шляху до великої науки», – підкреслив Анатолій Павлович, звертаючись до студентів.

Завідувач кафедри господарського права Університету Д.В.Задихайло прокоментував різні питання сучасного господарсько-правового розвитку країни та в світі.

«Мені дуже приємно і я вдячний вам, що ви зацікавилися господарським правом. Це не комплімент, а факт. Для мене – знак якості, що ви написали роботи з проблем господарського права», – сказав Дмитро Вітольдович.

З доповідями виступили: Анна Литвин, студент господарсько-правового факультету (4 курс, 5 група) − «Lex mercatoria як джерело господарського права»; Анастасія Ілліна, студент господарсько-правового факультету (4 курс, 5 група) − «Проблемні питання реформування нафтогазового сектору в Україні»; Ірина Курінна, студент господарсько-правового факультету (4 курс, 2 група) − «Правове регулювання некомерційної діяльності: господарсько-правовий аспект» та ін.