Проведено ХV відкриту першість Всеукраїнського турніру «Студентські ігри Слобожанщини» з вільної та жіночої боротьби серед студентів ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації, присвячену Дню Святого Миколая

10-12-2018, 14:50

Організатори: дирекція навчально-спортивного комплексу, спортивний клуб та кафедра фізичного виховання № 2 Університету.

Головний суддя – В.В.Джерелій.

У змаганнях взяли участь 138 спортсменів  на чолі з переможцями і призерами юнацьких та юніорських чемпіонатів України, Європи та Світу з Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного технічного університету «ХПІ», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди, Українського державного університету залізничного транспорту, Харківської державної академії фізичної культури, Харківського національний університет сільського господарства імені Петра Василенко.

У особистому заліку спортсмени Університету посіли:

І місце:

вагова категорія до 57 кг – Микита Щирий (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 4 курс)

вагова категорія до 74 кг – Руслан Заіка (військово-юридичний факультет, 1 курс)

вагова категорія до 125 кг – Дмитро Павленко (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБУ, 2 курс)

ІІ місце:

вагова категорія до 61 кг – Сергій Бугай (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс  магістратури)

вагова категорія до 61 кг – Ульву Ахмедов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс)

вагова категорія до 65 кг – Михайло Леонов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс магістратури)

вагова категорія до 74 кг – Артем Григорцев (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 3 курс)

вагова категорія до 79 кг – Микита Ступаренко (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс)

вагова категорія до 125 кг – Вадим Шахов (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс)

ІІІ місце:

вагова категорія до 57 кг – Ярослав Царевський (військово-юридичний факультет, 1 курс)

вагова категорія до 61 кг – Микола Овчаров (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 1 курс   магістратури)

вагова категорія до 74 кг – Сергій Варук (Інститут прокуратури та кримінальної юстиції, 2 курс магістратури)

вагова категорія до 74 кг – Музаффар Атамуродов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс)

вагова категорія до 79 кг –  Азізжон Кійомов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс)

вагова категорія до 86 кг –  Сухробжон Султонов (міжнародно-правовий факультет, 1 курс).

Бажаємо подальших успіхів переможцям та призерам!