Проведено урочисті збори, присвячені випуску лейтенантів юстиції військово-юридичного факультету Університету

30-06-2017, 17:40

На заході були присутні: ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України, полковник юстиції В.П.Коваль, військовий прокурор Харківського гарнізону, полковник юстиції Р.С.Грищенко, голова ДЕК, завідувач кафедри історії держави та права зарубіжних країн В.Д.Гончаренко,  начальник військо-юридичного факультету С.М.Мельник, викладачі, співробітники і батьки.

«Переконаний, що ці аплодисменти призначені сьогоднішнім випускникам. Я бажаю їм щастя, успішної кар’єри і щоб у будь-якій ситуації вони залишалися патріотами нашої країни!», – відкриваючи захід, наголосив Василь Якович і додав: «Нехай буде мир і злагода у ваших домівках та у нашій державі. Я вірю, що Україна буде красивою, квітучою, економічно розвинутою, незалежною та соборною державою».

«Все дуже швидкоплинно у нашому житті, тож цінуйте кожну мить, постійно запитуйте себе, що ви зробили для людей, країни, світу, як ви ставитеся до своїх рідних, завжди бережіть і підтримуйте своїх батьків», – сказав ректор.

«Отримавши дипломи, ви будете працювати на відповідальних посадах. Однак, як би високо ви не просувалися по службі, пам’ятайте, що завжди повинні слугувати державі і українському народу!», − підкреслив В.Я.Тацій.

Молодих лейтенантів також привітав директор юридичного департаменту правового забезпечення Міністерства оборони України, полковник юстиції В.П.Коваль, який побажав їм гідно нести прапор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а вишу − пишатися своїми випускниками.

Згідно з рішенням Державної екзаменаційної комісії 33 випускники військово-юридичного факультету отримали дипломи про вищу освіту,  2 із  золотою медаллю.

Від батьків виступив С.С.Гута, який подякував професорсько-викладацькому складу Університету та побажав успіхів випускникам  у подальшій професійній діяльності. Щирі слова вдячності викладачам і керівництву Університету та факультету від випускників висловила А.Цятковська.

Випускники отримали приписи для прибуття до військових частин Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Управління державної охорони України, і вже за декілька днів вони обійматимуть перші офіцерські посади.