Проведено круглий стіл «Перспективи реформування кримінально-виконавчої системи України»

05-04-2017, 10:14

Організатор: кафедра кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Відкрив захід завідувач кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права доктор юридичних наук, професор Б.М.Головкін, який наголосив: «Українське суспільство переживає період активного розвитку, інтенсивного реформування державного апарату, зокрема, вітчизняної кримінально-виконавчої системи. Дороговказом є забезпечення безпеки суспільства».

Професор Б.М.Головкін зауважив також, що за останній рік було запроваджено низку ініціатив, які мають змінити стан справ у системі. Окремо зупинився на наявному успішному досвіді оптимізації структури кадрового складу органів виконання покарань, який був досягнутий шляхом створення нових 6 міжрегіональних управлінь, кожне з яких об’єднує по декілька областей, що дозволяє удосконалити роботу та зменшити видатки на фінансування.

Богдан Миколайович побажав учасникам плідної праці та конструктивного діалогу.

На засіданні виступили: студент Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України (2 група, 5 курс) С.Салтиков − «До питання виконання покарання у вигляді конфіскації»; студентка Слідчо-криміналістичного інституту (2 група, 5 курс) Ю.Борох − «Реалізація принципу справедливості під час відбуття покарання»; студентка Слідчо-криміналістичного інституту (6 група, 5 курс) М.Шульгата − «Проблеми виконання покарання у виді штрафу» та ін.

За результатами роботи круглого столу планується видання збірки тез доповідей та повідомлень учасників.