Проведено зустріч волонтерів Університету, присвячену «Міжнародному дню волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку»

06-12-2016, 11:45

Захід об’єднав студентів, викладачів, співробітників, які підтримають волонтерський рух, демобілізованих учасників АТО, волонтерів м. Харкова, учасників UNICEF.

Із святом «Міжнародний день волонтера» присутніх привітав  проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш. Він зазначив, що безпрецедентний не тільки в українській, а в світовій, історії добровольчий рух змінює обличчя нашої країни, доводить міжнародній спільноті і нам самим, що в Україні є зріле, відповідальне, громадянське  суспільство. Війна на Донбасі забрала життя декількох тисяч українців – військових та цивільних, скалічила безліч людських доль, змусила сотні сімей зі Сходу і Криму кинути свої домівки. Показовим є те, що представники усіх волонтерських рухів пам’ятають про це і всіляко намагаються допомогти їм і підтримати.

«Мені дуже приємно, що в Університеті є люди, які не словом, а ділом захищають і підтримують країну. Серед наших студентів, викладачів, науковців, працівників є багато патріотів, які за велінням серця боронять Вітчизну, не жаліючи ні здоров’я, ні навіть життя», – сказав проректор.

На доповнення  модератор заходу В.Ф.Оболенцев сказав: «Волонтери Університету не залишають на одинці бійців, поранених, сиріт в інтернатах, здають кров, збирають кошти,  а також втілюють у життя цікаві проекти, про що можуть вам розповісти Дар’я Говорун, Максим В’юник, Артур Булгаков, студенти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ, Ярослав Поліщук, Анастасія Абашина, Богдан Войцеховський, Олена Ревенко, Олег Федоров та ін.»,

Учасники розповіли про форми і методи роботи, особливо в питаннях підтримки поранених у шпиталях, наголосили на важливості посилення патріотичного виховання молоді, показали фото-презентації та розповіли про волонтерство.

Також було вирішено координувати свої дії, для цього створити спеціальний центр під патронатом Студентського Сенату і Асоціації випускників.

Зворушливим моментом зустрічі став дзвінок Галини Клімпоуз, яка зараз перебуває на передовій. Голос цієї тендітної життєрадісної дівчини вселив у всіх присутніх впевненість у краще, бадьорість. Підсилили враження від почутого своїм виступом учасники Харківського клубу авторської пісні імені Юрія Візбора, які перед цим дали концерт у зоні АТО.