Проведено звітно-виборчу конференцію первинної профспілкової організації Університету

19-02-2015, 17:13
До складу президії увійшли ректор Університету В.Я.Тацій, голова первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик, заступник голови первинної профспілкової організації Університету О.В.Лисодєд.
У рамках заходу присутні заслухали звіт голови первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик про роботу профспілки за основними напрямками діяльності за період з лютого 2010 року по лютий 2015 року, а також звіти про роботу ревізійної комісії та комісії з охорони праці.
З доповіддю виступив ректор В.Я.Тацій. Він акцентував увагу на складній соціально-економічній ситуації, в якій опинилася освітня галузь в останні роки, і висловив занепокоєння негативними результатами, які може відчути на собі кожен викладач, кожен учений, якщо така тенденція продовжиться.
Василь Якович, зокрема, зауважив, що  виплата заробітної плати відбувалася вчасно та в повному обсязі двічі на місяць.
В.Я.Тацій звернув увагу на той факт, що останнім часом первинні профспілкові організації втрачають свій вплив на керівні центральні органи профспілок.
Ректор зазначив: «Дуже важливо підкреслити, що профспілкова організація намагається об’єднати колектив, і іншої громадської організації не має, яка може це зробити».
Оцінюючи рівень співпраці адміністрації та профспілкового комітету співробітників, він відзначив послідовну принципову позицію профспілок, яка дозволила оптимізувати систему управління і запевнив: все, що буде залежати від ректорату, – буде виконано.
Делегати визнали роботу первинної профспілкової організації задовільною, що й зафіксовано у відповідній постанові.
На конференції обрано головою первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик, а також затверджено персональний склад профспілкового комітету, ревізійної та мандатної комісій первинної профспілкової організації Університету, обрано делегатів на XX звітно-виборчу конференцію Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, кандидата від первинної профспілкової організації Університету до складу комітету Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.
Відбулося нагородження представників профспілки почесними нагородами Харківського обласного комітету профспілок працівників освіти і науки України.