Проведено захист студентських наукових робіт англійською мовою з використанням мультимедійних технологій «The Tradition of Legal Excellence since 1804»

15-12-2017, 09:25

Організатор: кафедра іноземних мов № 1.

Мета цього заходу – залучати мультимедійні форми навчального процесу та запроваджувати нові освітні технології в практику викладання англійської мови для формування у студентів навичок публічного виступу та вміння працювати з різними джерелами інформації.

У презентації мультимедійних проектів взяли участь студенти господарсько-правового факультету, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України та факультету адвокатури.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який наголосив на важливості знання іноземних мов для майбутніх юристів та побажав успіху учасникам.

Тематика студентських робіт була різноманітною: змістовні розповіді про історію університету та факультетів, актуальні проблеми права, судова реформа.

У конкурсі перемогли:

І МІСЦЕ презентація «Legal Awareness of Britain and Ukraine», підготовлена Анною та  Анастасією Матвійчук (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України);

ІІ МІСЦЕ – відео-презентаціія «Yaroslav Mudryi National Law   University – the Best Traditions of the Legal Education and Science», підготовлена Анною Лазебною та Андрієм Дудіком (факультет адвокатури);

ІІІ МІСЦЕ – презентації «Barristers’ Department and the Building Where We Study» Анни Пазенко (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України) та «English as an Essential Component of Law Career Path» Єлизавети Вовк, Марії Мазоренко та Дмитра Грабовського (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України).

Переможців нагороджено сертифікатами.