Проведено засідання Студентського наукового товариства (СНТ)

26-03-2014, 16:06

25 березня в Центральному корпусі Університету відбулося засідання Студентського наукового товариства під керівництвом кандидата юридичних наук, асистента кафедри фінансового права, заступника декана Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України Д.О.Білінського.

На порядку денному було обговорення статуту Студентського наукового товариства (СНТ), визначена мета, завдання діяльності даного структурного підрозділу.

Д.О.Білінський та Секретар СНТ В.Рудик наголосили, що мета СНТ – це реалізація, творчого, наукового потенціалу та участь у виконанні науково-дослідних робіт, програм, які виконуються в Університеті, а також здійснення наукової, освітньої, культурно-просвітницької, творчої діяльності, спрямованої на задоволення і захист своїх законних творчих, професійних, правових, соціальних та інших спільних інтересів і виконання статутних завдань Студентського наукового товариства. 

Було визначено, що членами СНТ є старости, заступники старост наукових гуртків та молоді науковці. На думку присутніх, створення СНТ є дієвим кроком, який допоможе підняти науковий рівень Університету та заохотити здібних студентів до участі в науковому житті. Єдина координація та співпраця наукових гуртків допоможе виявити здібних студентів до написання наукових робіт та співпраці з науковими гуртками.

Запропоновано заснувати низку заохочень для студентів, які активно займаються наукою, у вигляді звільнення від трудової діяльності (у різних її проявах), преміювання талановитих студентів тощо.

Засідання проходило у формі «доповідь – питання – обговорення – висновок».

Серед головних завдань – створення електронного зв’язку з СНТ через соціальні мережі задля інформаційної підтримки членів Студентського наукового товариства стосовно наукових і науково-дослідних заходів у галузі права, реалізації грантових проектів, організація і проведення наукових конференцій, семінарів, круглих столів на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.