проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теоретичні та практичні проблеми правового виховання: міжнародний та вітчизняний досвід».

26-05-2011, 08:28

26 травня проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Теоретичні та практичні проблеми правового виховання: міжнародний та вітчизняний досвід».

Організатор заходу – кафедра філософії.
Відкрив конференцію завідувач кафедри філософії, професор О.Г.Данильян.

Кафедра філософії вже декілька років поспіль досліджує проблематику правового виховання в Україні, тому саме вона виступила ініціатором підготовки навчального курсу для студентів університету «Філософські проблеми правового виховання». Також було відправлено лист Міністру освіти і науки України, молоді та спорту з пропозицією, щоб цей курс читався в інших правових вузах країни.

Важливим наслідком розробки даної проблеми є використання основних результатів досліджень кафедри в теоретичній підготовці майбутніх юристів. Через це усі напрацювання науковців на конференції зможуть не лише розширити розуміння процесів сучасного державотворення, а й задати напрям руху,  у тому числі і в підготовці вищезазначеної програми.