Проведено Всеукраїнський урок «Права людини у сучасному світі»

13-12-2017, 12:22

Організатори: кафедра міжнародного права та наукова бібліотека Університету за участю Головного територіального управління юстиції в Харківській області. 

Учасниками стали студенти, аспіранти, викладачі Університету, а також вчителі й школярі  м. Харкова та області.

Захід відкрив  проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який зазначив, що в Університеті стало вже традицією щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, на яких основна увага приділяється пропагуванню прав людини. Окремо Юрій Григорович зупинився на обов’язках держави перед власними громадянами, наголосивши: «Упевнений, що сучасна молодь здібна захищати свої права самостійно, і наш сьогоднішній захід – зайве тому підтвердження».

Присутніх привітали завідувач кафедри міжнародного права Університету І.В.Яковюк, доцент кафедри міжнародного права О.Я.Трагнюк, доцент кафедри конституційного права України С.Ю.Лукаш.

Із доповідями виступили: К.Тверезовська, А. Меланич (факультет публічного права та адміністрування, 3 курс) – «Права людини; історичний аспект»; Л.Хохлова, Д.Джафаров (Слідчо-криміналістичний інститут, з курс) – «Права дитиняк гарантия на захист», головний спеціаліст Головного управління юстиції в Харківській області О.В.Ночовкіна –  с  інформаційним повідомленням «Права людини. Я маю знати!» та ін.