Проведено Всеукраїнський урок «Права людини»

17-12-2018, 13:24

Організатори: кафедра міжнародного права та наукова бібліотека.

Учасниками стали вчителі й школярі Харкова, студенти, аспіранти, викладачі Університету.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який зазначив, що в Університеті стало вже традицією щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, на яких основна увага приділяється пропагуванню ідей необхідності гарантування прав людини та обмеженості влади держави правом.

Присутніх привітали доцент кафедри права Європейського Союзу О.Я.Трагнюк, професор кафедри міжнародного права О.В.Сердюк, доцент кафедри кримінального права №1 Ю.А.Пономаренко

Із доповідями виступили студентка міжнародно-правового факультету М.Лобко (Права людини: історичний аспект); доцент кафедри міжнародного права В.М.Стешенко (Правовий захист прав дітей та підлітків); аспірант кафедри міжнародного права І.В.Роянова (Шкільний правовий флешмоб) та ін.

Школярам проведено оглядову екскурсію навчально-бібліотечним комплексом. Учасники заходу ознайомилися з історією бібліотеки, архітектурними можливостями будівлі бібліотеки, було продемонстровано сайт бібліотеки, електронні ресурси, віртуальні та тематичні експозиції.

Під час Всеукраїнського уроку “Права людини” гість із Республіки Македонія політолог Александр Ілієвскі презентував нове історико-правове видання “Антологія академічних статей із правових питань”.