Привітання ректора Університету В.Я. Тація з Міжнародним днем студента

17-11-2019, 00:05

Шановна молодь Університету!

Щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента!

Випускники Університету всіх поколінь, з якими я мав нагоду спілкуватися, вважають студентські роки найкращими у своєму житті. Адже це час молодості, жаги до нових знань і яскравих вражень. Час, коли будуються найсміливіші плани і відбуваються доленосні зустрічі. Час, коли народжуються дружба й кохання на все життя.

Сучасне студентство Університету має необмежені можливості для того, щоб закласти міцний фундамент дорослого життя. Для цього відкрито доступ до будь-якої інформації, створена потужна матеріально-технічна база, працює потужний науково-викладацький склад, що дозволяє набувати глибокі професійні знання, паралельно навчаючись за кордоном, всебічно розвиватись, самовдосконалюватися в спорті та творчості тощо.

Бажаю вам зберегти енергійність, цілеспрямованість й оптимізм студентської юності. Нехай знання, здобуті в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, допоможуть досягти вершин, які сьогодні здаються недосяжними!

Ректор Університету
Василь Тацій