Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем юриста

08-10-2019, 00:05

Шановні викладачі, студенти та випускники!

Щиро вітаю Вас із Днем юриста спільним святом правників різних сфер діяльності: працівників юстиції, суддів, адвокатів, співробітників правоохоронних органів, працівників юридичних служб численних українських підприємств, вчених-правознавців і викладачів, які словом і ділом утверджують недоторканність конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів.

Сьогодення держави вимагає від юридичної спільноти особливої активності й консолідованості, адже перед нею стоять вкрай важливі завдання захисту цілісності й незалежності України, реформування законодавства, відстоювання прав незахищених верств населення, підвищення якості вищої юридичної освіти тощо. Кожен з нас не лише в професійне свято, а й щодня має відчувати себе частиною могутньої сили, здатної змінити на краще життя мільйонів людей, а також відповідально ставитися до цієї приналежності.

Нехай Ваша принциповість, відданість справі та високий професіоналізм і надалі сприяють утвердженню демократичних засад судочинства, законності та правопорядку в нашій державі.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя, плідної роботи та нових професійних перемог!

В.Я.Тацій,
ректор Національного юридичного університету