Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Міжнародним жіночим днем 8 березня

07-03-2019, 09:01

Любі наші жінки!

Щиро вітаю вас із чудовим святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Ви, як весняні сонячні промені, даруєте нам душевне тепло, натхнення і надію на краще майбутнє. Своїм розумінням і любов’ю ви допомагаєте нам, чоловікам, досягати вершин і завжди у потрібний час опиняєтеся поруч. Більшість шедеврів світової культури оспівують вашу красу і грацію. Однак сьогодні жінка не лише надихає чоловіка, а й на рівних із ним рухає цей світ.

Високий рівень фахової підготовки і науково-дослідної роботи в Університеті був би неможливий без участі жінок, а наші студентки мають кращі показники успішності, активніше беруть участь у суспільному житті, аніж представники чоловічої статі.

Прийміть найщиріші і найтепліші побажання міцного здоров’я, миру, весняного настрою, наукових і творчих досягнень, сімейного благополуччя, невичерпного оптимізму та великого жіночого щастя. Нехай ваші близькі завжди радують вас своєю любов’ю і турботою!

В.Я.Тацій,

ректор Університету