Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Новим роком і Різдвом Христовим

29-12-2018, 09:16

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Сердечно вітаю з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим – святами, що здавна є найбільш світлими і урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою і любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Новорічні свята традиційно асоціюються в нас із дивом і сподіваннями, з новими планами, звершенням мрій, здійсненням бажань. У ці дні ми з вдячністю згадуємо минулий рік, підбиваємо певні підсумки.

За результатами  різних рейтингів закладів вищої освіти, що готують фахівців за напрямом «Право», наш Університет продовжує утримувати позиції кращого юридичного ЗВО України.

2018 рік був дуже насичений важливими подіями, однією з яких сміливо можна визнати ІІ Харківський міжнародний юридичний форум, що зібрав представників понад 20 країн. Цей захід підтвердив, що держава має потребу в такому авторитетному майданчику для діалогу української правничої спільноти з усім світом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України він набув статусу загальнодержавного та щорічного заходу, місцем проведення визначено Харків, функції головного організатора щодо підготовки та проведення форуму покладено на наш Університет.

Важливою подією цього року стало присудження Комітетом з Державних премій України в галузі науки і техніки науковцям Університету Державної премії України в галузі науки і техніки за наукову працю «Правова доктрина України» у 5-ти томах.

Додає оптимізму й упевненості в майбутньому той факт, що члени науково-педагогічної спільноти отримали державні нагороди, які їм, зокрема, вручив особисто Президент України Петро Порошенко під час відзначення 25-річчя Національної академії правових наук України.

Не менш цінними були наукові, творчі та спортивні здобутки наших студентів. Своєрідним подарунком альма-матер до новорічних свят стало визнання представниці Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Софії Дикої кращим студентом України 2018 року.

Сподіваюся, досягнення нашого університету за 2018 рік слугуватимуть міцним фундаментом для реалізації найсміливіших проектів у майбутньому.

Бажаю вам і вашим родинам доброго здоров’я, злагоди і миру у ваших оселях, нехай прийдешній рік принесе нові сили для досягнення шляхетної мети – зміцнення родин і Української держави. Хай надійними вашими супутниками будуть веселий настрій, щире людське слово, а радість і щастя не оминають вас!

В.Я.Тацій,

ректор Національного юридичного університету