Привітання ректора Університету В.Я.Тація студентам, курсантам та співробітникам військово-юридичного факультету

06-12-2018, 15:49

Шановні друзі!

Вітаю вас із професійним святом −  Днем Збройних Сил України!

Події останніх років змусили державу повністю переосмислити значення сильної, боєздатної армії в справі збереження її суверенітету, захисту демократичних цінностей. І вже сьогодні модернізована Українська армія в десятці кращих армій Європи. Але її міць не визначається лише матеріально-технічним оснащенням. Патріотизм, сила духу, самовідданість, відвага військовослужбовців роблять її непереможною!

У цей день ми також вшановуємо тих, хто віддав життя, боронячи рідну землю. На їхніх подвигах виховується нове покоління захисників Вітчизни. Вічна пам’ять…

Від всього серця хочу побажати студентам, курсантам та співробітникам військово-юридичного факультету, а також усім, хто в різний час служив у Збройних Силах України, бажаю міцного здоров’я, щастя й благополуччя, життєвого оптимізму, миру та злагоди на нашій землі!

Слава Україні!

Ректор Університету