Привітання ректора Університету В.Я. Тація з Новим роком і Різдвом Христовим

28-12-2019, 09:00

Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники Університету!

Від щирого серця вітаю вас із Новим роком і Різдвом Христовим!

Разом ми раділи і долали труднощі року, що минає, разом надихалися перемогами, разом будемо працювати і далі — множити добрі діла, зміцнювати на краще наш університет, творчо і відповідально виконувати свої обов’язки.

2019 став плідним для університетської громади в усіх напрямках роботи — підготовці фахівців, наукових дослідженнях, розвитку матеріальної бази, розширенні міжнародного співробітництва.

 На високому рівні було проведено ІІІ Міжнародний юридичний форум, який цьогоріч зібрав ще більше відомих науковців, талановитих, досвідчених у своїй справі людей, амбітних правників, щоб спільно розв’язувати глобальні юридичні питання і допомагати нашій країні стати державою верховенства права. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого укріпив зв’язки з провідними світовими вишами і здобув нових партнерів.

Ми гідно відзначили 215 річницю рідного університету, відкрили нові освітні сертифікатні програми, домоглися високих результатів у науково-дослідній, навчально-педагогічній, міжнародній та інших сферах діяльності. Наукові конференції, творчі конкурси, виставки, спортивні змагання завжди мали заслужене визнання.

Досягнення університету є міцним фундаментом для реалізації найсміливіших проектів і амбітних планів. Все це стало можливим завдяки нашій спільній праці, націленій на розвиток і  примноження.

Хочу висловити вам подяку за хорошу роботу, гарне навчання, щиру зацікавленість у всіх справах і починаннях ректорату. Нам є чим пишатися, я впевнений, що у 2020-му році разом досягнемо вражаючих результатів, нових видатних звершень та перемог, збережемо існуючі і примножимо нові традиції.

Нехай всі ваші сміливі проекти і задуми втіляться в життя у Новому році! Бажаю успіхів у справах, міцного здоров’я, щастя і родинного затишку, благополуччя вам та вашим близьким!

В.Я.Тацій,
ректор Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого