Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Міжнародним жіночим днем 8 березня

07-03-2018, 08:08

Любі жінки

Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого!

 

Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

В українській родині найважливіша роль належить жінці, передусім матері, яка для нас є символом самого життя. Їй присвячено безліч літературних шедеврів, пісень, її образи відтворюються у живописі. Вона – Берегиня – початок усього живого, джерело духовної сили і моральної чистоти.

У ці весняні дні адресую вам теплі слова любові та поваги! Дякую за професіоналізм, невичерпну енергію, за те, що створюєте в колективі атмосферу взаємної поваги, порозуміння, доброти та злагоди – всього того, чого сьогодні потребує наше суспільство.

Ваш внесок у загальний доробок нашого Університету – неоціненний. Ви працюєте з повною віддачею, прагнучи досягти найвищих результатів. Авторитет і визнання Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого постійно зростають, у цьому і ваша велика заслуга.

Величезного вам щастя, кохання, миру, добра і злагоди. Нехай кожен прийдешній день приносить тепло, впевненість і передчуття свята. Добробуту й гармонії в оселях, поваги й оптимізму!

Бажаю, щоб у кожній жіночій душі було сонячно й затишно. Нехай надійною опорою буде родина, яка, немов весняне деревце, квітує і приростає новими молодими паростками. Міцного здоров’я та Божого благословення в усьому, дорогі берегині нашої України!

В.Я.Тацій,

ректор Університету