Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Новим роком і Різдвом Христовим

29-12-2017, 00:01

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

 

Сердечно вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Завершується 2017 рік. Колектив університету, кожен з вас, багато зробив для того, щоб Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого прожив його гідно. Приємно, що рік був насичений яскравими значущими подіями:

– відкрито найсучасніший навчально-бібліотечний комплекс, який акумулює унікальні артефактні, раритетні книги, вітчизняні та зарубіжні традиційні та електронні видання з орієнтацією на найвищі національні, міжнародні стандарти юридичної освіти;

– відбулася масштабна подія в соціально-правовому житті суспільства – I Харківський міжнародний юридичний форум «Право та проблеми сталого розвитку в глобалізованому світі», у якому взяли участь досвідчені політики, урядовці та науковці з понад 20 країн світу, співробітники міжнародних організацій, структурних підрозділів ЄС, відомі правозахисники і представники юридичного бізнесу;

– наш навчальний заклад отримав Гран-прі у номінації «Університет року» на ІV міжнародній професійній спеціалізованій виставці «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» під гаслом «Навчайся в Україні»;

– пройшла важлива зустріч-дискусія з новообраними суддями Верховного Суду, серед яких майже 40 відсотків – випускники саме нашого вишу.

Все це свідчить, що нам є чим пишатися! Я щиро дякую колективу за трудові досягнення та наукові здобутки, розуміння та підтримку, прагнення зробити життя університету цікавішим!

Досягнення вишу є міцним фундаментом для реалізації найсміливіших проектів і амбітних планів у майбутньому. Перед нами стоять важливі завдання, що вимагають щоденної напруженої роботи для досягнення цілей, намічених у Стратегії розвитку університету на 2016-2020 роки.

Нехай всі наші сміливі проекти і починання втіляться в життя в новому 2018 році! Від щирого серця бажаю усім вам та вашим близьким міцного здоров’я, щастя, любові, душевної рівноваги, оптимізму і стійкості духу, творчих відкриттів і натхнення, нових перспектив, гідних нагород! А головне – миру і процвітання нашій рідній Україні!

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

 

В.Я.Тацій,

ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого