Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Днем знань

31-08-2018, 00:01

Шановні студенти, аспіранти, викладачі

та співробітники Університету!

Щиро вітаю вас із початком нового навчального року та Днем знань!

Сьогодні у житті нашого Університету радісна подія: один із найпрестижніших закладів вищої освіти України зустрічає нове покоління молодих українців. Саме їм належить стати юристами-професіоналами й справжніми патріотами, продовжувати розбудову нашої держави, підвищувати її міжнародний авторитет і добробут нації.

Шановні першокурсники, вам випала велика честь, але на вас лежить і відповідальність – приєднатися до дружнього і прогресивного колективу нашого вишу, в якому готують найкращі юридичні кадри України.

Країні сьогодні, як ніколи раніше, потрібні висококваліфіковані правознавці. Тому, вам потрібно не лише отримати глибокі фахові знання, добре знати Закон і відчувати Дух права, а й бути чесними та принциповими, любити свою країну.

Цінуйте кожен день, проведений в Університеті! Нехай студентські роки стануть часом інтелектуального зростання, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу. Переконаний, у цьому вам допоможуть наукові студії, унікальна спортивна база Університету, творчі колективи Палацу студентів, найсучасніший навчально-бібліотечний комплекс. Сподіваюся, що ваші здобутки поповнять надбання попередніх поколінь випускників. Цінуйте університетські традиції, пронесіть їх крізь роки та десятиріччя.

Бажаю студентам захоплюючої подорожі у світ знань, а науково-педагогічним працівникам – творчої наснаги, оптимізму та здоров’я, адже саме на вас покладено виконання нелегкої місії: із зерна науки виростити у студентських душах багатий урожай знань, мудрості, суспільної свідомості та натхнення.

Сердечно вітаю всю нашу велику університетську родину з Днем знань. Нехай цей навчальний рік буде сповнений чудовими подіями, науковими та творчими відкриттями, великими та маленькими перемогами. Миру і злагоди нам усім, добробуту і цілеспрямованості у реалізації прагнень, мрій і сподівань!

В.Я.Тацій,

ректор Університету