Привітання ректора Університету В.Я.Тація з Новим роком і Різдвом Христовим

29-12-2016, 16:07

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Наближається час, найочікуваніших і найулюбленіших свят – Нового року та Різдва. У ці дні ми зазвичай підбиваємо підсумки року, що минає, і будуємо плани на наступний.

Рік, безумовно, був складним для всіх нас, але Університету є що згадати, чим пишатися. Цього року ми брали участь в обговоренні важливих реформ, які продовжать перетворення України на демократичну європейську державу: прокуратури, інтелектуальної власності, вищої юридичної освіти тощо. Університет підписав низку угод про партнерство з Національним антикорупційним бюро, Конституційним судом України, провідними всеукраїнськими та міжнародними юридичними компаніями, європейськими вищими навчальними закладами тощо. Безцінним новорічним подарунком не лише для вишу, а й усього міста стало завершення будівництва навчально-бібліотечного комплексу – окраси архітектурного ансамблю Університету, із освоєнням якого пов’язано багато планів на наступний рік.

Життя ставить перед нами все нові й нові завдання, саме це спонукає нас рухатися вперед, розвиватися. Поступовий рух Університету неможливий без вашої участі. Вірю, що зустріну вашу підтримку в подоланні викликів часу.

Від усього серця хочу привітати вас із Новим роком та Різдвом Христовим і побажати, щоб новорічна магія нікого не оминула своїм дивом. Нехай усі проблеми й переживання залишаться в році, що минає, а в новому – з вами пліч-о-пліч ідуть натхнення, здоров’я, душевний спокій і родинний добробут!

В.Я.Тацій,

ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого