Привітання ректора Університету Василя Тація з Міжнародним жіночим днем 8 березня

06-03-2020, 09:09

Любі жінки Національного юридичного університету

імені Ярослава Мудрого!

Щиро вітаю вас із чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Все найкраще в житті пов’язано з вами: натхнення, ніжність, тепло, затишок і вірність. Ви окрилюєте нас в радісну годину, підтримуєте в нелегкі моменти, вчите справедливості й милосердя. Поруч із вами чоловіки стають сильнішими, добрішими, благороднішими, прагнуть досягнення все нових успіхів у своїй діяльності.

У нашій країні у цілих галузях, а особливо в освіті, провідна роль належить жінкам – розумним, обізнаним, високопрофесійним, відданим своїй справі. І це не перебільшення. Сучасні представниці прекрасної статі не бояться труднощів і психологічних навантажень, соціально активні, комунікабельні, залишаючись при цьому ніжними і чуйними до близьких, люблячими дружинами і матерями.

Саме ви прославляли і прославляєте наш навчальний заклад своїми досягненнями, відкриттями, успіхами в дослідницькій, викладацькій, адміністративній та соціальній сферах. Університет пишається своїми жінками: професорами, викладачками, студентками, співробітницями.

Прийміть найщиріші і найтепліші побажання міцного здоров’я, миру, весняного настрою, наукових і творчих досягнень, сімейного благополуччя, невичерпного оптимізму та великого жіночого щастя. Нехай ваші близькі завжди радують вас своєю любов’ю і турботою!

Василь Тацій,
ректор Університету