Привітання ректора В.Я.Тація з Днем Університету!

16-11-2018, 09:41

Шановні студенти, викладачі, співробітники та випускники!

Ось і настала 214 річниця з моменту заснування нашого Університету, який виховав плеяду талановитих юристів, науковців, державних діячів. Саме вони своєю працею прославляють і підтримують імідж, добру славу університету та є прикладом для молоді.

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – це сучасний науково-освітній центр із потужною матеріально-технічною базою, новітніми технологіями і творчим підходом до навчання.

У цей святковий день звертаюся насамперед до молоді. Попереду у вас нові знайомства, незабутні враження, одним словом, цікаве життя. Використовуйте сповна всі шанси для професійного й особистісного зростання, які дає вам університет. Зробіть все, щоб вами пишалися ваші батьки, викладачі, ваше рідне село чи місто і вся країна. Бережіть і примножуйте кращі традиції й надбання та з гордістю несіть звання студента Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Щира подяка всьому професорсько-викладацькому складу за те, що у нелегких умовах сьогодення ви не тільки щедро ділитеся своїми знаннями, а й самовіддано продовжуєте почесну справу виховання молоді і сприяєте становленню нових поколінь правників вищого ґатунку.

Вірю, що мине сто, двісті, триста років, а наш Університет залишатиметься й надалі найкращим. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, миру, натхнення, нових досягнень на благо нашого університету та України!

В.Я.Тацій,

ректор університету