Привітання ректора Василя Тація з Днем знань

01-09-2020, 06:00

Шановні викладачі, співробітники та студенти
Національного юридичного Університету імені Ярослава Мудрого!

Щиро вітаю вас із Днем знань!

Це свято – щорічний символ мудрості й надії, пориву молодих людей до нових відкриттів, початку осяйного шляху до знань, наукового розуміння і бачення навколишнього світу.

Упродовж десятиліть Університет невтомно й наполегливо формує вітчизняну юридичну еліту, розвиває і примножує наукові та освітянські традиції. Він – наш бренд, наша гордість! Пишаємося його славним історичним шляхом, гідними випускниками, визначними науковцями, серед яких чимало постатей світового рівня, котрі зробили значний внесок у становлення і розбудову України.

Цьогоріч ми радо відчиняємо двері перед кількома тисячами вступників. Незважаючи на світову пандемію COVID-19, якісне навчання в Університеті продовжується. Колектив ще навесні організував роботу своїх студентів, використовуючи сучасні технології дистанційної освіти. Тому жодні карантинні виклики для нас вже не стануть несподіванкою. Висловлюю слова щирої вдячності нашим викладачам і співробітникам за їхню щоденну напружену працю за будь-яких умов.

Також хочу побажати першокурсникам стати гідними членами великої і дружної юридичної родини. Переконаний, ваші здібності, талант, високі духовні переконання стануть запорукою нових успіхів, якими пишатиметься Батьківщина й Університет.

Василь Тацій,
 ректор Університету