Привітання в.о.ректора Університету Василя Тація з нагоди Міжнародного дня студента

17-11-2020, 00:01

Шановна молодь Університету!

Сердечно вітаю вас із Міжнародним днем студента!

Студентська громада завжди була рушійною силою держави, розвитку її економіки, розквіту культури та становлення громадянського суспільства.

Як відомо, студенти вважаються інтелектуальною елітою, якій притаманні патріотизм, волелюбність, свіжий погляд на оточуючий світ, новизна й незаангажованість думки, соціальна активність, оптимізм і палке бажання долучитися до розбудови власної держави. Тому ви – наша надія на краще майбутнє. Саме ви невдовзі прийдете на зміну старшому поколінню і станете двигуном, рушійною силою, усіх процесів, що відбуваються в нашій країні.

У цей знаменний день хочеться вам побажати, щоб навчання в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого стало для вас незабутнім, сповненим радості, гарними враженнями і почуттями. Пишайтеся своєю причетністю до попередніх поколінь, а своїми добрими справами примножуйте славу рідного Університету!

Бажаю вам зберегти енергійність, цілеспрямованість й оптимізм студентської юності. Нехай знання, здобуті в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, допоможуть досягти вершин, які сьогодні здаються недосяжними!

В.о. ректора Національного юридичного університету
імені Ярослава Мудрого