Представник військово-юридичного факультету Університету О.С.Полякова взяла участь у роботі засідання робочої групи Консорціуму оборонних академій та дослідницьких установ програми НАТО «Партнерство заради миру»

07-11-2014, 10:13

У рамках участі Збройних Сил України у Програмі НАТО з удосконалення військової освіти (Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (Defence Education Enhancement Program – DEEP), відповідно до Дорожньої карти Програми DEEP, відбулося засідання робочої групи Консорціуму оборонних академій та дослідницьких установ програми НАТО «Партнерство заради миру» з питань дистанційної освіти.

Засідання тривало з 3 листопада по 6 листопада 2014 року у Національній академії оборони Болгарії, місто Софія. У складі делегації Збройних Сил України брали участь представники: Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військової академії (м.Одеса), Академії Сухопутний військ імені гетьмана Петра Сагайдачного(м.Львів), Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м.Київ), Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій та військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м.Харків). Наш Університет був представлений доцентом кафедри військового права військово-юридичного факультету, кандидатом юридичних наук, майором О.С.Поляковою.

Важливість проведення заходу визначається зовнішньополітичним курсом України, спрямованим на розвиток відносин з НАТО та необхідністю практичного співробітництва з НАТО в галузі проведення спільних досліджень у сфері військової освіти.

Під час участі у заході були вивчені практичні аспекти досвіду країн-членів НАТО та сучасні тенденції у галузі використання технологій дистанційного навчання у вищих військових навчальних закладах. Також було обговорено з фахівцями НАТО організаційні, технологічні, фінансово-економічні та педагогічні аспекти впровадження елементів дистанційного навчання у навчальний процес у системі військової освіти України.