Представники Юридичної клініки (Анна Мягка, Яна Токарь та Віктор Янишен) відвідали у шпиталі важкопораненого бійця, випускника Університету Дмитра Барашкова

30-01-2018, 09:49

Цими вихідними представники Юридичної клініки провідали в Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь» міста Києва Дмитра Барашкова (позивний «Борець») – випускника Університету, старшого консультанта Юридичної клініки, офіцера, відданого сина України, який із літа 2015 року пішов добровольцем на східний фронт.

Дмитро при виконанні бойового завдання під Кримським 23 листопада минулого року отримав важке поранення, та, незважаючи на це, наступного ранку зі своїм пораненим побратимом самостійно вийшов з поля бою. У цьому нерівному бою загинуло четверо його друзів, а один пораненим був захоплений бойовиками. Лікарі більше двох місяців боролися за життя Дмитра, спочатку в Сєвєродоне́цьку, а потім у Харкові, проте стан Борця був дуже важким, тож його у грудні перевели до Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» міста Києва.

«Крок за кроком, долаючи біль та різні ускладнення «Борець» іде на поправку. Йому ще багато доведеться заново всього навчитися, але ми віримо в нього та його міцний дух. Сьогодні він вже зробив свої перші самостійні кроки, правда, ще в госпітальній палаті, але динаміка на одужання така, що, сподіваємося, дуже скоро він зробить і свою першу після поранення пробіжку. Привезли йому серед іншого, як не дивно, Кримінальний кодекс України, чомусь саме його Дімка спершу забажав перечитати. Незважаючи на свій важкий стан Дмитро щиро цікавився новинами Університету та подіями у Харкові, а також і правовими питаннями. Ми разом пригадали ті дні, коли разом працювали у Юридичній клініці, пригадали його відвідувачів, які, до речі, передавали йому найкращі побажання найшвидше одужати. Він вже всіма думками з побратимами на передовій, хоча до цього ще потрібно пройти довготривалу реабілітацію», – сказав Віктор Янишен, керівник Юридичної клініки.

Щиро бажаємо Дмитру здоров’я та бойового духу!