Представники Університету взяли участь у зустрічі з Віце-прем’єр-міністром України К.І.Грищенком

05-04-2013, 17:29

Віце-прем’єр-міністр України К.І.Грищенко провів зустріч зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації у  Харківському національному університеті ім. В.Каразіна.

На даному заході також були присутні заступник Міністра освіти і науки України Є.М.Суліма та Голова Харківської обласної державної адміністрації М.М.Добкін.

Делегатами зустрічі від Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» були проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш та голова студентського самоврядування Університету О.С.Турчина.

Під час зустрічі Ольга Турчина розповіла про спільні, з британським Хартфордширдським університетом, магістерські програми, які функціонують в університеті. На заході широко обговорювалися питання стосовно майбутнього студентів Харківщини. Наприкінці К.І.Грищенко назвав Харків одним з найкращих майданчиків для отримання освіти та підкреслив, що одне з головних завдань процесу освіті – сильна мотивація студентів та їх бажання розширювати свій світогляд.