Представники Університету взяли участь у виїзному засіданні клубу «Краєзнавець» районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської районної ради, яке відбулося у Будянському ліцеї

14-02-2019, 15:20

У межах проекту «Формування світогляду дітей про майбутній вибір професії» клубу «Краєзнавець» районного центру дитячої та юнацької творчості (РЦДЮТ) Харківської районної ради організовує екскурсії учнів будянських навчальних закладів до ЗВО Харкова. У День студента, 25 січня, вихованці клубу – учні Будянського ліцею та Будянської ЗОШ № 2 – здійснили другу у цьому навчальному році екскурсію із циклу «Харків студентський» до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Екскурсія настільки зацікавила вихованців гуртків, майбутніх абітурієнтів, що керівництво навчальних закладів і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого домовилися про подальшу співпрацю.

Першим кроком у цьому напрямі стало проведення 11 лютого виїзного засідання клубу «Краєзнавець» районного центру дитячої та юнацької творчості Харківської районної ради за участю представників Університету у Будянському ліцеї. Гості ліцею – заступник декана факультету адвокатури Євген Ткаченко, доцент кафедри конституційного права Григорій Берченко, директор РЦДЮТ Харківської районної ради Галина Іванцова, заступник директора РЦДЮТ Харківської районної ради Світлана Повелиця та ін. – поспілкувалися з директором Оленою Федченко та здійснили бліц-екскурсію. Вихованці гуртків Анастасія Панова, Валерій Левчук, Альона Гордєєва, Дарина Толочко підготували повідомлення про Харківський район, селище Буди, родину визначних промисловців і меценатів Кузнєцових, фаянсове підприємство у селищі Буди. В актовій залі ліцею зібралися близько 70 учнів 9-11 класів навчальних закладів селища. Тема профорієнтації хвилювала дітей завжди, тим більше, що у Харкові досить великий вибір ЗВО. Тетяна Безрукова, керівник клубу «Краєзнавець» РЦДЮТ Харківської районної ради ознайомила присутніх з книжково-ілюстративною виставкою «Клуб «Краєзнавець» пізнає і популяризує історію Слобожанщини», звернувши особливу увагу присутніх на публікації вихованців клубу в наукових збірниках провідних вишів Харківщини.

Євген Ткаченко та Григорій Берченко зробили презентацію про Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, подарували навчальним закладам фахову літературу і звичайно, запросили поступати до університету. Між закладами середньої освіти та Університетом були укладені меморандуми про співпрацю.