Представники Університету взяли активну участь у заході «Актуальні питання реалізації антикорупційної реформи в Україні: взаємодія держави і громадянського суспільства», який проводився у форматі Public Talk

09-07-2018, 11:39
Представники Університету взяли активну участь у заході «Актуальні питання реалізації антикорупційної реформи в Україні: взаємодія держави і громадянського суспільства», який проводився у форматі Public Talk
Захід був організований Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області в рамках Проекту Міністерства юстиції України «Я маю право».
Основні спікери: начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Т.П.Єгорова, директор Харківського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Ю.О.Кравченко, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях В. В.Гайворонська, декан факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого К.Є.Соляннік та ін. До активної дискусії долучилися асистенти кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права О.В.Новіков та К.Д.Кулик.
Упродовж обговорення були розглянуті питання ефективної участі громадськості у реалізації антикорупційної реформи в Україні.