Представники Університету (Б.Мохончук, А.Чиркін та А.Бондарєв) пройшли конкурсний відбір до Виборчої школи, організованої Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES)

25-05-2018, 14:59

З 15 по 21 травня Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) було проведено перший модуль Виборчої школи – поглибленого навчального курсу, що охоплює ключові аспекти виборчого законодавства і його практичне використання. Виборча школа розділена на чотири навчальні модулі, які відбудуться у травні, червні, вересні та жовтні 2018 року.

Для участі у школі проводився всеукраїнський відбір на підставі відео-доповіді на тему «Яка виборча реформа потрібна Україні?». За результатами відбору участь у школі взяли представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого:

  • к.ю.н., асистент кафедри конституційного права України, голова Студентського наукового товариства Мохончук Б.С.
  • к.ю.н., асистент кафедри державного будівництва, член Ради молодих вчених Чиркін А.С.
  • студент 2-го курсу міжнародно-правового факультету Бондарєв А.В.

У межах першого модулю школи проведено такі змагальні заходи, як брейн-ринг на тему «Вибори та демократія» (перемога Мохончука Б.С., Чиркіна А.С.) та дебати парламентського формату з питань реформування виборчої системи (перемога команди у складі Мохончука Б.С. та Бондарєва А.В.). Учасники школи взяли участь у інтерактивних тренінгах, відвідали Центральну виборчу комісію та офіс Громадянської мережі ОПОРА.

За результатами роботи школи планується створення мережі регіональних експертів з виборчого законодавства.