Представники Міжнародного комітету Червоного Хреста провели вебінар з міжнародного гуманітарного права для курсантів Військово-юридичного інституту

11-09-2020, 12:05

9 вересня в межах програми співробітництва МКЧХ – Збройні Сили України було проведено дистанційну лекцію для курсантів Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з питань дотримання норм міжнародного гуманітарного права під час ведення бойових дій. Заняття проводилось з використанням платформи дистанційного навчання та потужностей спеціалізованого класу для вивчення норм МГП Військово-юридичного інституту. 

Захід було організовано за сприяння Делегата Міжнародного Комітету Червоного Хреста по роботі зі Збройними Силами та органами безпеки України Діого де Сепулведа Веллозо та радника МКЧХ Ігоря Лимаренка. Активну участь у проведенні дистанційної лекції взяла членкиня Міжвідомчої комісії з імплементації міжнародного гуманітарного права в Україні, доцентка кафедри міжнародного права Оксана Сенаторова. 

Учасники вебінару акцентували увагу на тому, що в умовах збройного конфлікту на сході України військові мають знати, розуміти і застосовувати на практиці міжнародне гуманітарне право.
Захід став логічним продовженням плідної співпраці та взаємодії Військово-юридичного інституту з МКЧХ.