Представники Військово-юридичного інституту здійснили науковий екскурс від джерел до сьогодення Українського війська

02-12-2020, 09:15

Науково-педагогічний та курсантський склад Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого долучився до роботи І Міжнародної науково-практичної конференції “Українське військо: сучасність та історична ретроспектива”. У заході, який був організований Національним університетом оборони України імені Івана Черняховського, взяли участь понад 60 представників Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, науково-дослідних установ, духовенства, закладів вищої освіти України.

Учасників конференції привітали: заступник начальника Національного університету оборони України імені Івана Черняховського з наукової роботи генерал-майор Павло Щипанський, директор Інституту історії України Національної академії наук України Валерій Смолій та віце-президент по роботі з жінками-військовослужбовцями міжнародної організації “Оливкова гілка” (штат Канзас, США) Кароліна Грубе.

Конференція була присвячена обговоренню широкого кола питань, зокрема, висвітленню історичних витоків та діяльності Українського війська на різних етапах боротьби за українську державність, участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки, протидії гібридній війні Росії на сході України та історичному досвіду підготовки фахівців для сектору безпеки та оборони.

Представники Військово-юридичного інституту в онлайн режимі взяли активну участь в роботі дискусійних панелей і обговоренні актуальних питань волонтерського руху в умовах війни на сході України та Душпастирської опіки в Українському війську.