Представники військово-юридичного факультету Університету взяли участь у міжнародному семінарі за участю фахівців НАТО

27-03-2019, 09:11

Семінар відбувся 22 березня в Національній академії Національної гвардії в межах програми з розбудови доброчесності, цілісності, прозорості та зниження корупційних ризиків в роботі оборонних і безпекових інституцій Офісу зв’язку НАТО в Україні України. У заході взяли участь понад 150 представників закладів вищої військової освіти міста Харкова. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого представляли офіцери та курсанти військово-юридичного факультету.

Під час семінару експерти НАТО, Міністерств оборони Грузії та Республіки Молдова розглянули питання цілісності, прозорості та звітності в управлінні персоналом та фінансовими ресурсами. Крім того, протягом заходу учасники обговорили питання ґендерної рівності у світлі виховання доброчесності та важливість включення ґендерної складової у процес реформування сфери ефективного управління.