Представники антикорупційних органів України зустрілися в Університеті зі студентами-правниками

21-09-2018, 12:34

У заході на тему «Від заяви до вироку. Топ-корупція під прицілом» взяли участь директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко, заступник керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко, співробітниця управління Майя Каштан, детективи НАБУ,  прокурор САП Віталій Кравець, член Громадського контролю НАБУ, адвокат Злата Симоненко, викладачі та студенти Університету й ін.

Мету зустрічі сформулював директор Харківського територіального управління НАБУ Юрій Кравченко: «Сподіваюся, що сьогодні відбудеться певний обмін думками, який є   корисним не лише для студентів, але й для сьогоднішніх спікерів. Адже ви є представниками нової формації, і ваші свіжі ідеї обов’язково будуть використані в роботі антикорупційних органів». Він також стисло розповів про результати діяльності НАБУ за час існування органу та про стан розгляду справ топ-корупціонерів у судах.

Від детективів НАБУ студенти дізналися про те, хто і як розслідує топ-корупційні злочини.  Заступник керівника САП Володимир Кривенко розкрив слухачам формулу успіху прокурора в суді. А член громадського контролю НАБУ Злата Симоненко зупинилася на проблемі комунікації адвокатів і детективів НАБУ.

Далі присутні мали змогу поставити спікерам запитання, з приводу створення Вищого антикорупційного суду, можливість проходження практики для студентів-правників, труднощів у взаємодії з іншими органами правопорядку.