На засіданні вченої ради Університету ректор В.Я.Тацій виступив з ініціативою по збору коштів для матеріальної і моральної підтримки Збройних Сил України

24-03-2014, 10:01

«Зіткнувшись з неприхованою агресією Російської Федерації, в умовах блокування наші вояки проявили високий моральний дух і вірність присязі народу України», − сказав В.Я.Тацій.

Ректор підкреслив: «Ці кошти в умовах скрутного фінансового становища держави і багаторічного недофінансування Збройних Сил вкрай необхідні для зміцнення їх матеріально-технічної бази та поліпшення грошового забезпечення захисників Вітчизни».

Вирішено відрахувати суму у розмірі денної заробітної плати всіх членів вченої ради до фонду спасіння Української Армії. Вчена рада також звернулася до трудового колективу з проханням підтримати цю ініціативу і усім співробітникам зробити посильний внесок (кошти будуть збиратися через профком).

Василь Якович також закликав усіх долучитися до акції «565»! (Дзвінок на мобільний номер «565» автоматично перерахує 5 грн на рахунок ЗСУ)