Понад 150 майбутніх офіцерів запасу урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові

22-07-2019, 09:37

Захід відбувся на військово-юридичному факультеті. На ньому були присутні перший проректор Університету Ю.П.Битяк, офіцери та викладачі військово-юридичного факультету,  батьки та гості.

Звертаючись до присутніх, Юрій Прокопович сказав: «Розуміючи складну ситуацію у країні та особливо  на сході, Університет продовжує поповнювати ряди захисників Батьківщини висококваліфікованими офіцерами, які виконуватимуть свій громадянський обов’язок і підтримувати незалежність держави».

Військову присягу склали студенти Університету, які упродовж двох років проходили навчання за  програмою підготовки офіцерів запасу.

Родзинкою свята стало відверте освідчення своїй коханій дівчині майбутнього  офіцера Сергія Журавльова.