Понад 1000 магістрів-юристів випустив Університет у професійний світ

29-02-2020, 13:26

У Палаці студентів відбулися урочисті збори, присвячені випуску юристів-магістрів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Слідчо-криміналістичного інституту, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, фінансово-правового факультету та факультету адвокатури.У заході взяли участь ректор Університету Василь Тацій, члени ректорату, народний депутат України Олександр Бакумов, директори інститутів і декани факультетів, викладачі, випускники, їхні батьки та друзі.

Збори відкрив ректор Університету Василь Тацій: «Правнича професія є соціально відповідальною й вимагає від її представника не лише ґрунтовних фахових знань, а й високої культури й цілісного світогляду. Освіта юриста не завершується з отриманням диплому магістра, а триває упродовж усього професійного життя. Документ про закінчення найпрестижнішого юридичного вишу країни відкриває вам доступ до високих посад у всіх сферах юридичної практики, але лише від вас залежить, як складеться професійна кар’єра».

Привітали випускників народний депутат України Олександр Бакумов та голови екзаменаційних комісій Людмила Демидова та Віктор Шевчук.

На адресу ректорату і викладачів Університету пролунали теплі слова вдячності від випускників. Із батьківськими настановами до магістрів звернувся Віктор Лозовой.

Магістри поклали квіти до пам’ятника викладачам, працівникам та студентам вишу, які загинули у Другій світовій війні.

Пізніше дипломи та звання «лейтенант юстиції» отримали 23 випускники Військово-юридичного інституту. Дев’ятеро з них закінчили навчання з відзнакою.

На заході були присутні проректор з навчально-методичної роботи Університету Вячеслав Комаров, директор Юридичного департаменту Міністерства оборони України Валерій Коваль начальник Військово-юридичного інституту Сергій Мельник, викладачі та батьки.

Із вітальним словом звернувся проректор з навчально-методичної роботи Університету Вячеслав Комаров, який подякував випускникам за те, що в непрості для держави часи військової агресії, вони обрали для себе шлях служіння Україні та її народові.

Молодих юристів також привітали директор Юридичного департаменту Міністерства оборони України Валерій Коваль і голова екзаменаційної комісії Володимир Гончаренко.

Від батьків слово взяв Анатолій Шевчук, який висловив щиру вдячність професорсько-викладацькому складу Університету та побажав усім успіхів у подальшій професійній діяльності.

До добрих слів на адресу викладачів і керівництва Університету та факультету приєдналася лейтенант юстиції Марина Зубченко.

Цього ж дня в актовій залі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено урочисті збори з нагоди 22-го випуску офіцерів-юристів Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України. Лави Служби безпеки України поповнили двадцять молодих лейтенантів, які будуть проходити службу в різних регіонах України.

Дипломи магістрів випускникам вручили проректор Вячеслав Комаров та начальник Управління Служби безпеки України в Харківській області полковник Микола Найдич, за участю керівництва інституту, представників Харківської обласної державної адміністрації та керівництва вишів Харкова. Дипломи з відзнакою отримали вісім випускників інституту.

Звертаючись до випускників з вітальним словом, проректор Вячеслав Комаров наголосив, що сьогодні Служба безпеки України отримала висококваліфікованих фахівців, які за своїм освітнім рівнем здатні виконувати непрості завдання щодо захисту національних інтересів України.

Вчорашні курсанти висловили подяку керівництву Університету та Інституту, а також пообіцяли бути гідними спадкоємцями духовних цінностей, чесно та гідно виконувати свій військовий обов’язок та вірно служити українському народові.