Помічник начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету полковник юстиції В.В.Скубак став переможцем конкурсу «Юрист року» в номінації «Юрист – працівник СБУ»

22-10-2013, 17:39

Щороку Союз юристів України проводить Всеукраїнський конкурс на краще професійне досягнення «Юрист року». За традицією ця подія відбувається на честь професійного свята і збирає еліту юридичної спільноти.

Лауреатами конкурсу за відповідними номінаціями стають юристи, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками року та відповідають вимогам професійної та ділової етики. 

У конкурсі беруть участь кращі юристи України, які представлені на конкурс як державними органами та установами, так і громадськими та іншими недержавними організаціями. 

За результатами цьогорічного конкурсу «Юрист року» в номінації «Юрист – працівник СБУ» перемогу здобув помічник начальника Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» полковник юстиції Скубак Віктор Вікторович, який був визнаний кращим юристом Служби безпеки України.