Перші слухачі освітньої програми «Юрист в агробізнесі» отримали сертифікати

05-03-2019, 08:55

У результаті проходження сертифікатної освітньої програми учасники оволоділи новими знаннями та навичками у сферах: правового регулювання розвитку агробізнесу; права продовольчої безпеки; основ секторального правового забезпечення діяльності суб’єктів агробізнесу, договорів у сфері агробізнесу; специфіки оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.

Визначальним є той факт, що слухачами сертифікатної програми «Юрист в агробізнесі» стали не лише студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших навчальних закладів. Переважну більшість склали нотаріуси, адвокати, практикуючі юристи, представники фермерських господарств, сільськогосподарських товариств та інших суб’єктів агробізнесу як з міста Харкова, так і з інших регіонів України.

Сертифікати вручив проректор з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабаш.

Вітаємо всіх учасників з успішним закінченням навчання!