Першокурсники Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого склали Військову присягу на вірність Українському народові

31-08-2018, 09:11

30 серпня  2018 року ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій та начальник  Управління СБ України в Харківській області генерал-майор А.В.Носач прийняли Військову присягу у курсантів Інституту  підготовки юридичних кадрів для СБ України НЮУ імені Ярослава Мудрого. Молоде поповнення Служби безпеки України присягнуло на вірності Українському народові та зобов’язалось бути чесними та відданими Батьківщині.

Вітаючи новобранців, В.Я.Тацій зазначив, що Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України є передовим навчальним підрозділом Університету, на сьогоднішніх військовослужбовців Служби безпеки України покладена велика відповідальність відстоювати суверенітет нашої держави та захищати правопорядок у країні. Священний обов’язок кожного майбутнього офіцера СБ України своїми знаннями та відданою службою вносити свій вклад у розбудову нашої держави.

В урочистому привітанні до курсантів, які склали військову присягу т.в.о. начальника Інституту полковник Скубак В.В. наголосив, що майбутні офіцери СБ України повинні з честю виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною, бути гідними продовжувачами традицій Служби безпеки України та боронити цілісність та недоторканість України.

Цього року вперше під час урочистого ритуалу складання Військової присяги пролунало нове військове вітання – «Слава Україні!», на яке курсанти в єдиному пориві відповіли – «Героям Слава!»