Першокурсники Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого склали військову присягу на вірність Українському народові

30-08-2019, 09:16

29 серпня 44 курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету склали Військову присягу на вірність Українському народові та зобов’язалися бути чесними та відданими Батьківщині.

Вітаючи новобранців, ректор Університету генерал-полковник юстиції В.Я. Тацій зазначив, що Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України є передовим навчальним підрозділом Університету, на сьогоднішніх військовослужбовців Служби безпеки України покладена велика відповідальність відстоювати суверенітет нашої держави та захищати правопорядок в країні. Священний обов’язок кожного майбутнього офіцера своїми знаннями та відданою службою робити свій внесок у розбудову України.

В урочистому привітанні до курсантів, які склали військову присягу т.в.о. начальника інституту полковник В.В. Скубак наголосив, що майбутні офіцери СБ України мають з честю виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною, бути гідними продовжувачами традицій Служби безпеки України та боронити цілісність та недоторканість України.

Полковник В.В. Скубак також зазначив, що курсанти інституту цього року склали присягу в День пам’яті захисників України, який встановлено відповідно Указу Президента України № 621 від 23 серпня 2019 року, та оголосив хвилину мовчання за полеглими українськими воїнами.

В урочистостях взяв участь перший заступник начальника Головного слідчого управління СБ України полковник юстиції В.А. Маяков, який зачитав привітання т.в.о. Голови Служби безпеки України Івана Баканова та наголосив, що випускники інституту завжди гідно виконують свої обов’язки на різних слідчих та оперативних посадах, а також побажав молодому поповненню успіхів в навчанні та військовій службі.