Першокурсники Інституту прокуратури та кримінальної юстиції змагалися в знанні англійської мови

07-12-2020, 16:45

В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції проведено олімпіаду з англійської мови.

Організатор: кафедра іноземних мов № 3.

Змагання проходили в 2 тури. І тур заходу було проведено онлайн на основі Google форм; ІІ тур поєднав тестування Google форм і спілкування зі студентами в режимі Zoom конференції.

Метою заходу є підвищення мотивації до вивчення іноземної мови та заохочення студентів до підвищення рівня іншомовної компетенції.

Завдання олімпіади були різноманітними й вимагали від студентів як блискучого знання англійської мови, так і прояву творчих здібностей та широкого кругозору.

70 студентів першого курсу взяли участь у заході. Переможцями стали студенти Олександр Мацак (01-20-17) (І місце), Владислав Сазонов (01-20-10), Аліна Дмитрієва (01-20-01) (ІІ місце), Каріна Процюк (01-20-19), Крістіна Безсонова (01-20-19) Яна Смольська (01-20-09) (ІІІ місце).

Організатори олімпіади викладачі кафедри іноземних мов №3 Л.О. Голубнича та Т.П. Бесараб привітали переможців і побажали подальших успіхів у навчанні та оволодінні іноземними мовами.

На думку переможців, такі заходи дозволяють їм відчути більшу впевненість у своїх знаннях і стимулюють вдосконалювати рівень володіння англійською мовою.

На переможців очікує нагородження грошовими призами від студентського профкому.