Першокурсники фінансово-правового факультету, які навчаються за новими спеціальностями «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Менеджмент», зустрілися з проректором із навчальної роботи Ю.Г.Барабашем і познайомилися з навчально-бібліотечним комплексом

05-09-2018, 12:37

Юрій Григорович привітав молодь із вступом до Університету, подякував за довіру абітурієнтів та їхніх батьків до кафедри економічної теорії, яка започаткувала 5 освітніх програм. Він розповів також про шляхи формування професійної кар’єри: можливість участі студентів у міжнародних програмах мобільності, наукових заходах, зокрема ІІ Харківському міжнародному юридичному форумі.

Також першокурсників привітали: декан фінансово-правового факультету І.В.Борисенко,  який проінформував студентів про організацію навчального процесу на факультеті, завідувачка кафедри економічної теорії, академічний радник (гарант) освітньої програми «Бізнес-економіка» Л.С.Шевченко, яка сформулювала основні засади навчання на фінансово-правовому факультеті (принципи доброчесності, поєднання економічної та управлінської освіти з правовою, забезпечення повноцінного стажування та працевлаштування), та ін.  

Далі відбулася професійно-ознайомча екскурсія студентів першого курсу фінансово-правового факультету до наукової бібліотеки, яку провела директор Н.П.Пасмор.

Студенти мали змогу побачити сучасні читальні зали, комп’ютеризовані читацькі місця, зони відпочинку та кафе, якими вони будуть користуватися, а також відділ рідкісних видань та дисертацій.

Наостанок першокурсники відвідали картинну галерею, де експонуються картини відомих українських художників, а експозиції постійно оновлюються.