Першокурсники Університету брали участь у загальноміському святкуванні посвячення в студенти та параді харківських вищих навчальних закладів

01-09-2012, 17:15

Захід організовано за підтримки  голови ХОДА М.М.Добкіна та міського голови Г.А.Кернеса.

  Під час заходу урочистою ходою пройшла колона студентів Університету на чолі з ректором, Героєм України В.Я.Тацієм, першим проректором Ю.П.Битяком, проректором з наукової роботи А.П.Гетьманом, проректором з навчально-методичної роботи В.В.Комаровим, проректором з навчальної роботи Ю.Г.Барабашем,  директорами інститутів, деканами факультетів, прапороносцями-викладачами Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України, духовим оркестром Університету, творчими колективами Палацу студентів, видатними спортсменами Університету, у тому числі,  бронзовим призером Олімпійських ігор у Лондоні О.Гвоздиком.

 Від імені керівників вищих навчальних закладів першокурсників привітав ректор В.Я.Тацій. Він зазначив: «Це єдине і неповторне свято студентів першого курсу ви запам’ятаєте на все життя. Ви пройшли важкі випробування, брали участь у непростих конкурсах, щоб стати студентами, і досягли успіху в цьому: ви стали студентами найкращих вишів нашої країни! Харків дійсно вузівська столиця й освітній центр. Тут навчається 300 тисяч студентів, тут створено всі умови для плідного навчання, розвитку та відпочинку. Сьогодні у вас старт, і нам би дуже хотілося, щоб ви цю дистанцію пройшли успішно!»

 Також у параді взяли участь студенти і керівництво Харківського національного університету ім. В.Н.Каразіна, Харківського національного економічного університету, Харківського національного медичного університету, Харківського національного фармацевтичного університету, Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди, Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, Харківської державної зооветеринарної академії, Харківського національного університету будівництва та архітектури й ін.

Завершили загальноміське посвячення в студенти святковий концерт та феєрверк.