Першим переможцем відкритої командної ліги Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з настільного тенісу стала команда Університету

01-12-2018, 08:49

У змаганнях взяли участь команди Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного медичного університету, Харківської державної академії фізичної культури, Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Захід відкрив проректор Університету з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який щиро привітав учасників і побажав перемоги найсильнішим.

Спортсменів та учасників показовими виступами підтримали: асистент кафедри земельного та аграрного права, майстер спорту України міжнародного класу О.Савельєва, члени збірної команди з оздоровчої аеробіки,  театр української пісні і танцю «Розмарія» Палацу студентів та члени збірної команди Університету з настільного тенісу на чолі  з керівником секції майстром спорту України міжнародного класу А.Гапоновою.

Турнір тривав два дні. Переможцями спортивних баталій стали:

І місце – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

ІІ місце – Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

ІІІ місце – Харківська державна академія фізичної культури.

Нагороди призерам вручив проректор з навчально-методичної роботи, президент спортивного клубу з настільного тенісу Університету В.В.Комаров.