Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак відвідав Університет

26-02-2019, 12:24

Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак та директор Департаменту військової освіти, науки, соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України генерал-майор Микола Садовський з робочим візитом відвідали військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Гості ознайомилися з навчально-матеріальною базою Університету та військово-юридичного факультету.

Представники Міністерства оборони України зустрілися з ректором університету Василем Тацієм, першим проректором Юрієм Битяком, начальником військово-юридичного факультету Сергієм Мельником й обговорили питання підготовки юридичних кадрів для міністерства та перспективи розширення співпраці.

Також Іван Руснак поспілкувався з курсантами факультету з питань навчання, побуту та планів на майбутнє.