Переможці IV міжнародної конференції «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб» пройшли стажування у міжнародному навчальному центрі співробітників поліції

01-12-2011, 17:02

12 − 20 листопада переможці IV міжнародної конференції «Захист демократичних цінностей і дотримання прав людини у діяльності спецслужб» курсанти Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Г.Кудрявцев та А.Сабадаш, а також майор, старший науковий співробітник науково-дослідного сектору ІПЮК С.Гриненко пройшли стажування у міжнародному навчальному центрі співробітників поліції International Law Enforcement Academy (м.Будапешт, Угорщина).

Члени української делегації ознайомилися зі структурою та системою роботи Міністерства внутрішніх справ цієї країни, дізналися про позитивний досвід угорських колег з протидії злочинності та організації взаємодії з правоохоронними органами інших держав, а також про систему професійної підготовки фахівців для МВС Угорщини. Кожного дня відбувалися зустрічі із керівниками різних ланок угорської поліції, під час яких угорські правоохоронці охоче ділилися своїм досвідом. Особливо зацікавила активна участь громадськості у підтриманні правопорядку – мешканці угорської столиці на добровільних засадах у вільний від роботи час патрулюють на вулицях як члени організації «Громадська оборона». Курсанти також відвідали Головне управління поліції міста Будапешту та один із районних відділків поліції, де були вражені системою відеоспостереження у відділі збирання кримінальної інформації.