Переможець конкурсу «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!» Юлія Смалій на два місяці стала частиною авторитетної юридичної команди

08-04-2020, 09:36

Восени Юридична група LCF, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Асоціація випускників Університету започаткували освітній конкурс «Виконуй! Вигравай! Стажуйся!». Його переможці отримували можливість пройти оплачуване двомісячне стажування в Юридичній групі LCF.

Юлія Смалій, студентка 1-го курсу магістратури Університету стала переможцем першої хвилі конкурсу. Вона успішно пройшла стажування в Юридичній групі LCF протягом лютого-березня 2020 року.

«З перших днів стажування дуже приємно було зустріти підтримку та відчути дружню атмосферу в команді. Також на мене чекали цікаві та різноманітні практичні завдання за судовими справами. Із впевненістю можу сказати, що таке активне стажування стимулювало мене удосконалювати отримані знання та в майбутньому стати кваліфікованим фахівцем у галузі права», – говорить Юлія.

Куратори з  LCF Law Group  здійснили юридичний аналіз судових справ господарської юрисдикції й останніх рішень Європейського суду з прав людини, познайомили з обґрунтуванням правової позиції у справах тощо. Крім того, надзвичайно корисною стала можливість на власні очі побачити роботу адвоката в судовій залі.

Продемонструвавши під час стажування свої знання, відповідальність, налаштованість на командну роботу та цілеспрямованість, Юлія Смалій отримала посаду юридичного секретаря Юридичної групи LCF.

Вітаємо Юлію та бажаємо подальших успіхів!