Парадний розрахунок Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» у супроводі оркестру прокрокував з піснею найбільшою площею Європи у складі військ Харківського гарнізону

23-08-2013, 12:25

Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапору України на  Майдані Незалежності, після чого на Меморіалі Слави Голова Держави разом із керівниками Харківської обласної державної адміністрації, народними депутатами, представниками духовенства, ветеранами і харків’янами поклали квіти до Вічного Вогню та вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Основну частину святкових заходів, які проходили на площі Свободи, відкрив Президент України. Свято розпочалось з виносу прапорів Харківських дивізій, Державного Прапора України та Прапора Харкова. Парадний розрахунок Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» у супроводі оркестру прокрокував з піснею   найбільшою площею Європи у складі військ Харківського гарнізону, гідно представивши Службу безпеки України.

На площі Свободи також відбувся міжнародний фестиваль військових оркестрів, у якому взяли участь 18 колективів з України, Російської Федерації, Великої Британії, Туреччини, Республіки Молдова. Оркестр Інституту у показових виступах продемонстрував високу професійну майстерність при виконанні музичних творів. На завершення зведений оркестр у кількості 600 музикантів  виконував композиції на теми пісень Великої Вітчизняної війни.

Вшанування подвигу воїнів-визволителів Харкова стало продовженням великої естафети по містам нашої Батьківщини як єдиного комплексу заходів відзначення 70-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.